O nas

O Nas

Swoje propozycje kierujemy do osób indywidualnych, mających ochotę na coś pysznego oraz lokali, chcących wzbogacić swoje menu.

http://www.tortowysonet.pl/wp-content/uploads/2016/11/onas-420x400.jpg

Dzieciństwo kojarzy nam się z obłędnym smakiem szarlotki z cynamonem, korzennym piernikiem i niemającym równych sobie puszystym sernikiem ze skórką pomarańczową. Tak, to właśnie piekła mistrzyni kuchni - nasza Mama. Początkowo podpatrywała sposoby prababci na nieopadający biszkopt, dziś uczestniczy w cukierniczych kilkudniowych szkoleniach setki kilometrów stąd...

Na początku adresaci jej tortów i ciast zawężali się do kręgu rodzinnego. Za sprawą szybkiego działania poczty pantoflowej rozszerzyli się do grona przyjaciół, znajomych i sąsiadów.
Wielbiciele naszej "domowej kawiarenki" tyle razy sugerowali pomysł zajęcia się tym zawodowo...aż w końcu Mama podjęła tą odważną decyzję i spełniła swoje marzenia. Bo przecież te, po zmiksowaniu ich z działaniem i posłodzeniem dwiema łyżeczkami wiary - spełniają się! Tak właśnie powstał TORTOWY SONET - pracownia, w której możesz zamówić torty z musów czekoladowych, ręcznie robione praliny, orzeźwiającą tartę ze świeżymi owocami, tradycyjny sernik, torty weselne, urodzinowe i wiele innych łakoci.