Candy Bar na Wesele

Wielkimi krokami zbliża się szczególny dzień – dzień Waszego Ślubu. Z niezwykłą pieczołowitością planujecie każdy, nawet najmniejszy szczegół ceremonii i przyjęcia weselnego. Pragniecie, aby wszystko było idealnie dopracowane, byście zarówno Wy, jak i Wasi goście na zawsze zapamiętali te wyjątkowe chwile.

Niewątpliwie kluczowym elementem uroczystości weselnej jest menu, a wśród wielu potraw królują słodkości. Zaskoczcie gości, oferując im – oprócz bądź zamiast tradycyjnie serwowanych smakołyków – słodki bufet na weselu.

Candy Bar na wesele – co to takiego?

Jeśli zależy Wam na niecodziennej oprawie Waszej uroczystości, zdecydujcie się na Candy Bar, czyli słodkie stoły na wesele. Stanowią doskonałą alternatywę dla łakoci podawanych w tradycyjny sposób. Na pięknie udekorowanych stołach goście weselni znajdą różnorodne słodycze: ciasta, muffiny, praliny, babeczki, cukierki, bezy czy inne wymarzone propozycje. Wszystkie serwujemy w wyjątkowy sposób – na eleganckich naczyniach, udekorowane gustownie i z nutą fantazji!

Słodki bufet na weselu

Tortowy Sonet proponuje Wam kompleksową aranżację i przygotowanie Candy Baru. Zależy nam przede wszystkim na Waszym pełnym zadowoleniu, dlatego jesteśmy otwarci na Wasze oczekiwania i potrzeby. Słodkie stoły weselne przygotowujemy zawsze w taki sposób, aby doskonale harmonizowały z całościowym wystrojem sali weselnej oraz motywami przewodnimi i kolorystyką uroczystości. Proponujemy szeroki asortyment wykwintnych słodyczy – oryginalnych ciast, wybornych monoporcji, rozkosznych muffinek, rozpływających się w ustach pralin i wiele innych.

Wszystkie słodkości przygotowujemy specjalnie na zamówienie, ustalając wszelkie szczegóły dotyczące wariantów smakowych, ale nie tylko. Równie ważny jak same łakocie jest sposób ich podania, dlatego dbamy, aby nasze słodkie stoły zachwycały pod każdym względem. Starannie dobieramy naczynia oraz różnego rodzaju ozdoby i akcenty, które będą tworzyć wyjątkowy Candy Bar. Wszystko to sprawia, że słodki bufet staje się pięknym elementem dekoracyjnym, a tym samym stanowi nie tylko ucztę dla podniebienia, ale także dla oka.

Aranżację stołu zawsze dokładnie planujemy. Zależy nam na tym, żeby była tak niepowtarzalna jak każda para młoda i jej święto. Z przyjemnością spełnimy Wasze życzenia odnośnie deserowych kompozycji. Ma być kolorowo i różnorodnie? A może wolicie elegancką ekspozycję w stonowanej kolorystyce z tradycyjnymi wypiekami? Chętnie podejmiemy dowolne wyzwanie, aby naszymi słodkościami uświetnić ten ważny dzień w życiu.

Cena Candy Baru

Jak widać, każdy przygotowywany przez nas stół słodki na wesele powstaje na zamówienie, dlatego też jego cena ustalana jest indywidualnie. Niezależnie od tego, ile osób będzie na Waszym przyjęciu, wspólnie opracujemy takie rozwiązanie, które spełni Wasze – również finansowe - oczekiwania. Proponujemy różne przedziały cenowe, dzięki czemu każda para znajdzie w naszej ofercie wariant dopasowanych do jej możliwości i potrzeb.

Możecie być pewni, że przygotowany przez nas słodki kącik na weselu zachwyci wszystkich gości i na długo pozostanie w pamięci!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą! W razie pytań, z chęcią służymy pomocą.